Седмично разписание

за I–ви учебен срок на 2019/2020 учебна година

  • Понеделник
  • Вторник
  • Сряда
  • Четвъртък
  • Петък
  • 08:00 - 08:45

    I-ва група

    УП Шлосерство

    Николай Никовски

    II-ра група

    08:55 - 09:40

    I-ва група

    УП Шлосерство - инструментариум РПП

    Николай Никовски

    II-ра група

    10:00 - 10:45

    I-ва група

    Здравословни и безопасни условия на труд – безопасност и хигиена при работа РПП

    инж.Нина Танчева

    II-ра група

    10:55 - 11:40

    I-ва група

    Музика

    инж.Росица Такова

    II-ра група

    11:50 - 12:35

    I-ва група

    Английски език

    Силвия Димитрова

    II-ра група

    12:45 - 13:30

    I-ва група

    Физика и астрономия

    инж.Траяна Михайлова

    II-ра група

  • 08:00 - 08:45

    I-ва група

    Предприемачество

    инж.Йоана Хичкова

    II-ра група

    08:55 - 09:40

    I-ва група

    Физическо възпитание и спорт

    Николай Бачийски

    II-ра група

    10:00 - 10:45

    I-ва група

    Биология и здравно образование

    Румяна Бешовска

    II-ра група

    10:55 - 11:40

    I-ва група

    Английски език

    Силвия Димитрова

    II-ра група

    11:50 - 12:35

    I-ва група

    Заваряване на металите РПП

    инж.Нели Аврамова

    II-ра група

    12:45 - 13:30

    I-ва група

    Български език и Литература

    Виолета Молловска

    II-ра група

    13:40 - 14:25

    I-ва група

    Час на класа

    Николай Никовски

    II-ра група

  • 08:00 - 08:45

    I-ва група

    Математика

    инж.Траяна Михайлова

    II-ра група

    08:55 - 09:40

    I-ва група

    Здравословни и безопасни условия на труд – безопасност и хигиена при работа РПП

    инж.Нина Танчева

    II-ра група

    10:00 - 10:45

    I-ва група

    Философия

    Наталия Пацовска

    II-ра група

    10:55 - 11:40

    I-ва група

    Английски език

    Силвия Димитрова

    II-ра група

    11:50 - 12:35

    I-ва група

    Български език и Литература

    Виолета Молловска

    II-ра група

    12:45 - 13:30

    I-ва група

    Биология и здравно образование

    Румяна Бешовска

    II-ра група

    13:40 - 14:25

    I-ва група

    Английски език

    Силвия Димитрова

    II-ра група

  • 08:00 - 08:45

    I-ва група

    Химия и опазване на околната среда

    Румяна Бешовска

    II-ра група

    08:55 - 09:40

    I-ва група

    Физическо възпитание и спорт

    Николай Бачийски

    II-ра група

    10:00 - 10:45

    I-ва група

    Български език и Литература

    Виолета Молловска

    II-ра група

    10:55 - 11:40

    I-ва група

    Информационни технологии

    инж.Евелин Стаменов

    II-ра група

    11:50 - 12:35

    I-ва група

    История и цивилизации

    Наталия Пацовска

    II-ра група

    12:45 - 13:30

    I-ва група

    Материали и заготовки - конструкционни материали РПП

    инж. Юли Горнишки

    II-ра група

    12:45 - 13:30

    I-ва група

    Математика

    инж.Траяна Михайлова

    II-ра група

  • 08:00 - 08:45

    I-ва група

    УП Шлосерство - инструментариум РПП

    Николай Никовски

    II-ра група

    08:55 - 09:40

    I-ва група

    УП Шлосерство - инструментариум РПП

    Николай Никовски

    II-ра група

    10:00 - 10:45

    I-ва група

    Математика

    инж.Траяна Михайлова

    II-ра група

    10:55 - 11:40

    I-ва група

    География и икономика

    Веселин Коларов

    II-ра група

    10:55 - 11:40

    I-ва група

    История и цивилизации

    Наталия Пацовска

    II-ра група

    12:45 - 13:30

    I-ва група

    Български език и Литература

    Виолета Молловска

    II-ра група